Menu

Akocak Nakliyat

Yukara, Bahçelievler, 69. Sk. No: 57/ D, 06490 Çankaya/Ankara, Türkiye

49 Yorum Yapılmış
5


Kurumsal Telefon (0312) 213 26 66
Ofis Telefonu (0312) 213 26 66
🏠 Firma Adresi Yukara, Bahçelievler, 69. Sk. No: 57/ D, 06490 Çankaya/Ankara, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi http://www.akocaknakliyat.com.tr/

Firma Hakkında

Yukara, Bahçelievler, 69. Sk. No: 57/ D, 06490 Çankaya/Ankara, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Siyami HIDIROĞLU
9 ay önce

Öncelikle belirtmeliyim ki yazacaklarım, gerçek deneyime dayalıdır; sipariş üzerine yaptırılmış yorum değildir. Taşınmadan önce şikayet var sitesini incelemekte fayda var. Ben de öyle yaptım. Google yorumlarında ise sadece yüksek yıldızlı değil düşük yıldızlı yorumları da incelemek gerekir. Google düşük yıldızlı yorumlar ve Şikayet Var sitesi incelendiğinde, sektörün ne kadar sıkıntılı olduğu anlaşılabiyor. Özetle, verilen sözlerin yerine getirilmemesi, pazarlık edilen fiyatın türlü bahanelerle sonradan değiştirilip fazla ücret alınması, tehdit, zaten ev taşıma kaygı ve telaşı altında olan ev halkına saygılı ve uyumlu davranılmaması, ev eşyası taşıma uzmanlığına sahip olmamaktan kaynaklı eşyaya zarar verilmesi, eksik eşya teslimi (eşyanın kaybolması), eşyaya uygun araç getirileceği söylenip sonra küçük araç getirilerek müşterinin eşyalarının bir kısmının adreste bırakılması ya da ilave ücret istenmesi, ağaç kaplanmış çelik kasalı araç yerine tenteli araçlarla ev eşyası taşınması, Hizmet alanın istek ve yönlendirmelerinin önemsenmemesi vb olumsuz durumlar Akocak firmasında yok! Daha önceki taşınmalarımda, yukarıda sözünü ettiğim can sıkıcı durumların bir kısmını ben de yaşamıştım..Bu kez iç huzuru içinde taşınma gerçekleştirdim. Kendilerine teşekkür eder, başarılar dilerim. Ayrıca, bu ve benzeri olumlu yorum ve tavsiyelerle iş hacmi arttıkça, firma yetkililerinin ve çalışanlarının bugünkü olumlu özelliklerini kaybetmemelerini temenni ederim.

Ülkü Karyağdı
8 ay önce

Çok acil bir hasta yatağı taşımasında bize gösterdikleri kolaylık ve hız için teşekkür ediyoruz. Zamanında söz verildiği gibi işlem yerine getirildi, müşkülümüz çözüldü. Daha öncede sorunsuz Ankara içi nakliyatımızdan tanıdığımız güleryüzlü sözüne sağdık Recep Bey’e ve Akocak Nakliyat şirketine teşekkürler. Herkese gözü kapalı tavsiye ediyoruz.

Emre Boran
9 ay önce

Şu ana kadar 4 farklı taşıma işimi mükemmel derecede titiz bir şekilde, problemsiz, zamanında gerçekleştirdiler. Profesyonel bir iş arayanlar için kesinlikle tavsiyemdir. Söyledikleri saatte hazır bulunup, belirttikleri saatte bitiriyorlar. Recep bey ve ekibine güvenin. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim ve hepsi memnun kaldı.

Tarik Demiral
8 ay önce

Recep bey vesilesi ile bütün AKoçak Nakliye çalışanlarına teşekkür ederim. Güler yüzlü ve hızlı bir şekilde bizi İstanbul’dan Ankaraya bir günde hasarsız bir şekilde taşıdılar. Çok teşekkürler

Burak EKMEKCILER
8 ay önce

Recep bey ve ekibi ile iki kere hemde çok kısa zamanda ev taşıma fırsatımız oldu, hem elleri çok hızlı hemde cok titizler. Evin kapısından paketlenmeden hiçbir ürünü araca yüklemiyorlar. Gerek çalışanların tavırları, gerekse üslüpları çok yerinde. Sonuna kadar tavsiye ediyorum