Menu

Ankara Jet Nakliyat

Yıldızevler, Turan Güneş Blv. No:28/18-B, 06550 Çankaya/Ankara, Türkiye

Yorum Yapılmış


Kurumsal Telefon 0532 372 59 57
Ofis Telefonu 0532 372 59 57
🏠 Firma Adresi Yıldızevler, Turan Güneş Blv. No:28/18-B, 06550 Çankaya/Ankara, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi http://www.ankarajetnakliyat.com/

Firma Hakkında

Yıldızevler, Turan Güneş Blv. No:28/18-B, 06550 Çankaya/Ankara, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin Arslan
1 yıl önce

Teşekkür ederim bütün ekibe ve şirket yetkililerine gerçekten beklemediğim kadar temiz ve titiz iş yaptılar kesinlikle tavsiye ediyorum.

Akın Delibaş
1 yıl önce

Hiçbir eşyamız zarar görmeden taşındı. Paketleme ve taşıma oldukça özenliydi. Çok memnun kaldık. Teşekkürler 🙂

Ayhan ÜNAL
11 ay önce

Şehirler arası taşınma işi için jet nakliyat ile anlaştım, gerçekten profesyonel şekilde çalışıyorlar. Sabah dedikleri saatte geldiler, paketleme ve taşımayı oldukça iyi ve hızlı yaptılar. Mobilyaların sökülüp takılması konusunda tedirgindim ama hiç sıkıntı yaşamadan sağlam bir şekilde söküp sardılar ve kurulumunuda özenli şekilde yaptılar. Çalışanlarda oldukça kibar ve nazikler. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hüseyin abi ve diğer çalışan arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum.

Hilal Çiftçi
1 yıl önce

Jet nakliyat ile Yozgat’ta Ankara’ya eşyalarımız taşındı .çok iyi ilgi ve alaka vardı eşyalar güzel bir şekilde hasarsız teslim edildi ekip arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum .Eğer nakliye işi olduğunda jet nakliyatı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

ÜMİT ÖZCAN
1 yıl önce

Ankara içinde taşınma işimiz için Hüseyin beylerle anlaştık. Bir watsap grubundan tavsiye edilmişlerdi. Biz de gayet memnun kaldık. Söyledikleri zamanda gelip, eşyaları tek seferde taşıdılar. Taşıdıktan sonra da kendileri monte ettiler. Tavsiye ederim, gayet memnun kaldık.

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat