Menu

Ayhan Nakliyat

Duatepe, Ortanca Sok. D:57G, 34379 Şişli/İstanbul, Türkiye

18 Yorum Yapılmış
4.7


Kurumsal Telefon 0532 556 81 43
Ofis Telefonu 0532 556 81 43
🏠 Firma Adresi Duatepe, Ortanca Sok. D:57G, 34379 Şişli/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://www.ayhannakliyatistanbul.com/

Firma Hakkında

Duatepe, Ortanca Sok. D:57G, 34379 Şişli/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ebru çanak
4 ay önce

Ayhan nakliyat evimi çok özenle taşıdı. Her şeyi düzgün biçimde sardılar ve bir çizik bile olmadan tüm eşyalarımı taşıdılar. Ayhan Bey’e ve ekibine çok teşekkür ederim. Ayrıca çok çabuk bir şekilde vakitlice tüm evimi taşıdılar. Çok çok memnun kaldım.

ŞENİZ ERÖZ
6 ay önce

Daha önce ,Ayhan nakliyat ile yazlığıma bir kaç parça eşya göndermiştim ve sıkıntı yaşamamıştım. Buna istinaden İstanbul’da evimi taşırken kendilerini tekrar tercih ettim. Ancak hiç memnun kalmadım. Öncelikle 3+1 ev için bir kamyonet geldi ve eşyaları sığdırmak için baya zorlamışlar. Çalışanları gardrop kapaklarını paketlemeleri için defalarca uyarmama rağmen paketlemeyip öylece kamyonete yüklediler. Beyaz eşyaların üzerine bir battaniye atarak taşıdılar.Küçük ve büyük gardrobumda vuruklar var ve küçük gardropta büyük bir parça kopmuş. Çilek mobilya gardrop kapağı boydan boya çizik.çift kişilik baza darbe almış ahşap kısmı delinmiş, kurutma makinasi paneli çatlamış ve zorlanmadan düğmesi gıcır gıcır ses çıkarıyor ve kapak ayari bozulmuş.İyi ki büyük eşyalar hariç hepsini kendim paketledim .Daha önce hem de şehirler arası taşıma işlemimi yapan firma ile kıyasladığımda yapılan işin hiç profesyonelce olmadığını söyleyebilirim.

Emel Ay
4 ay önce

Geçen hafta evimi taşıdım çok memnun kaldım mobilya özenle sarıldı söz verdikleri saat 1 dk bile geç kalmadılar güler yüzlü uyum içinde bütün ekip çalıştılar her şey içi çok teşekkür ederim

Muttalip Çekiç
6 ay önce

Öncelikle taşinmayla ilgili çok korkum vardı ve daha önceden başima gelen aksilikleri düşündügümden dolayı kararsizdim hep takı Ayhan nakliyat ve ekibini tanıyana kadar gelip eksber yapıldı ilk öncelikle eşyama bakıldı ve saat belirlendi sonra ekip eve geldi güler yüzleriyle sıfır mazzeme kullanıldı evdeki tüm eşyalar paketlendi mobilyalara ayri bı önem gösterildigi için çok memnun kaldım ve artık taşinmaktan korkmuyorum cünkü Ayhan nakliyat ve ekibi var burdan tekrar çok teşekkür ederim.iyiki varlar.

Dr Qeni
6 ay önce

Ayhan nakliyatla tanışmadan önce başka bir yere taşınacağım zaman çok zorluk çekiyorum insanlara güvenemiyorum güvendiğim kişiler ise eşyalarımı ya kırılıyordu yada yamultuyorlardı ama şimdi ise hiç sorun yaşamadan taşınabiliyordum ayhan nakliyat ve ekibine eşyalarımı özenle ve titizlikle taşıdıkları için teşekkürler