Menu

Çolakoğulları

Bağlarbaşı, Kumru Sk. No:17/A, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye

59 Yorum Yapılmış
4.1


Kurumsal Telefon (0216) 441 24 72
Ofis Telefonu (0216) 441 24 72
🏠 Firma Adresi Bağlarbaşı, Kumru Sk. No:17/A, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://www.colakogullari.com.tr/

Firma Hakkında

Bağlarbaşı, Kumru Sk. No:17/A, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ufuk Taşdelen
1 yıl önce

Tam bir pişmanlık. Herşey dahil anlaştık (avize,TV, store perde,raf sokumu takimi) eşyaları toplarken sen karışma biz hallederiz, biz bunun için para alıyoruz, bu dolabı boşuna taşıma yenisini al bu eskimiş bizi ugrastirma, o da mi gidecek bu da mı gidecek (sordukları şey store perde, elektrik süpürgesi, mutfak malzemeleri v.s.) v.s., eşyayı kapıya getirince yok yürüme mesafesi fazla biz buna fark alırız, avize takmayiz, perde/store takmayiz, TV takmayiz, plastik meyve sandiklarini hemen boşaltın biz gidicez. Eşyaları eve yigip gittiler. Bir de tehdit ediyorlar faturayı kestik nasılsa polis çağırırız ödeme yapmadılar diye. Dolap kapakları kırıldı, komidinin üstünü çekmeceye devirip öyle taşımışlar (saksı dahil), dolabın birini sökerken vidalar bozukdu git vida al, yok bu avizeler tavan montajı biz yapamayız, store duvara montaj olacak biz yapamayız (üstelik kornisten kendileri söktü) hep bı bahaneler. 2 ayda taşınacak 3 arkadaşım vardı, acı tecrübsi bize düştü.

Berkay Ağlar
1 yıl önce

Şehirler arası taşımacılık sürecinde çok fazla tedirgin oluyordum. Eşyalarım çalınır mı? Yolda başına bir şey gelir mi? Fiyat çok uçuk olur mu vs vs. Fakat benimle ilgilenen kişi beni oldukça memnun etti. Hem bilgilendirme konusunda hem de sürecin yönetilmesi noktasında. Sıfır hata ile hatta planlanandan daha erken bir vakitte taşıma sürecim bitti. Firmaya çok teşekkür ederim.

derya cansu
1 yıl önce

gerçekten iyi bir yere taşımacılık on numara ben çok beğendim evimizde iyi taşıma yaptılar

Şule Ç
1 yıl önce

Bir ay içinde iki kez taşınma deneyimi yaşadık ve çok memnun kaldık. Ekipteki arkadaşlar guleryuzlu, ilgili ve çok pratikler. En ufak ricamızı bile kırmadılar. Emrah beye de nezaketi ve hızlı geri dönüşleri için çok teşekkür ederiz.Ne zaman arasak hep beyefendi tavrı ile bize yardımcı oldu😊buyuk tavsiye ediyoruz. İyi çalışmalar tüm ekibe😊

Define ve Yol Günlükleri

Nakliye firması olarak hızlı ve güven veren bir firmadır.Eşyaları dikkatli taşımaları ve tek tek ayırmaları gerçekten etkileyici.İlginize teşekkür ederim.