Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat hizmeti, son derece büyük bir dikkat ile yapılması gereken hizmetlerden bir tanesidir. Taşınmak ve ev değiştirmek, büyük stres oluşturan durumların başında gelir. Tüm eşyaların paketlenmesi, taşıma firmasının seçilmesi gibi durumlar insanlarda endişe oluşturabilir. Evden eve nakliyat konusunda güvenilir bir firma bulmak çok önemlidir. Güvenilir bir firmanın en önemli göstergesi ise müşteri memnuniyet oranının yüksek olmasıdır. Müşteri memnuniyet oranını yüksek olan firmalara internet aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Artık Google üzerinden her türlü firma ve hizmet için yorum yapabilme imkanına sahibiz. Evden eve nakliyat firması seçerken müşteri yorumlarına ulaşmak son derece kolay bir hal almıştır. Bu nedenle güvenilir bir firma seçmek için mutlaka bu yorumlara göz atmakta fayda vardır. EuropaTrans Ankara nakliyat gibi nakliyat firmaları, Ankara ili ve ilçelerinde güvenilir firmalardandır.

 

Evden Eve Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat süreci eşyaları hazır ettikten sonra en fazla 2 gün sürmektedir. Bu durum da elbette şehirler arası nakliyatlarında daha fazla sürebilmektedir. Şehir içi nakliyatlarda taşınma gününden en az 2 gün öncesine kadar bir nakliyat firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Nakliyat firmanızı 2 gün önceden tercih etmenizin belirli sebepleri vardır. Bunlardan ilki, nakliyat firmasının evinizdeki eşyalarınızı taşımadan önce bir ekspertiz raporu çıkarması gerektiğidir. Ekspertiz raporunda ne kadar eşyanızın olduğu, bu eşyaların firma tarafından toplanıp paketlenmesinin gerekip gerekmediği, asansörlü ya da normal taşıma yapılması gibi ince detaylar yazmaktadır. Tüm bunlara göre de firma ile müşteri arasında bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bu ince detaylar konuşulup karara varıldıktan sonra gün belirlenir ve nakliyat firması belirlenen günde taşıma işlemini gerçekleştirir

Evden eve nakliyat süreci taşınma işlemi aynı şehirde ise yarım gün içinde tamamlanacaktır. Elbette bu durum eşya sayısına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, villa gibi çok katlı ve çok eşyalı olan evlerin taşınma, paketleme ve paket açma süreçleri haliyle daha uzun süreceği için bu işlemlerin tamamlanması 2 günü de bulabilir. Tüm bu detaylar anlaşacağınız nakliyat firması tarafından sizlere bildirilecektir. EuropaTrans nakliyat, Ankara içerisinde bu şekilde yüksek katlı ve çok eşyalı taşınma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir.

Eşya Paketleme ve Yerleştirme

Ankara evden eve nakliyat firmaları, eşyalarınızı dilerseniz siz hiç dokunmadan kendileri paketleyip kendileri yerleştirmektedir. Bu hizmet, diğer hizmetlerden farklı bir hizmet olduğu için elbette ek ücret ödemesi istenecektir. Fakat taşınma işlemlerinin ve stresinin altında kalmak istemiyor ve bu süreci daha rahat geçirmek istiyorsanız, nakliyat firmalarının bu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Nakliyat firmaları, eşyalarınızın oda oda paketlemesini yapacaktır. Yani, mutfak eşyalarınızı mutfak eşyalarınızla, yatak odası eşyalarınızı da yatak odası eşyalarınızla paketleyecektir. Özellikle mutfaktaki bardak, çatal, tencere, kapak, tabak gibi çok parçaları eşyaların paketlenmesi oldukça zordur. Bu nedenle nakliyat firmaları müşterilerin eşyalarını her eşyayı belirli kategorilere ayırıp paketleyerek taşıma işlemini de gerçekleştirecektir. Taşıma işlemini gerçekleştirirken firmalar bu eşyaları çok güvenli bir şekilde paketleyecek ve oluşacak en küçük sorunu dahi göz ardı etmeyecektir. Bu sayede sizler de güvenli ve huzurlu bir şekilde ev taşımış olacaksınız. Eşya paketleme ve eşya yerleştirme hizmetleri de alındığında bu hizmetler sayesinde ev taşıma işlemi çok daha rahat olacaktır. Size sadece yeni evinizde keyifli vakit geçirme işi kalacaktır.

Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

Sigorta, hayatın tüm anlarında önemli olduğu gibi taşınma işlemlerinde de son derece önemli bir konudur. Sigortalı taşımacılık, eşyalarınızın ve sizin güvenliğiniz için mutlaka yapılması gereken bir durumdur. Eşyalarınızı sigortalı taşımayı kabul etmeyen ve sigortasız bir şekilde daha ucuza taşıyacağını belirten evden eve nakliyat firmaları ile lütfen iletişime geçmeyiniz. Bu firmalar genellikle müşterileri mağdur etmektedir. Bu nedenle sigortalı taşımacılık son derece önemlidir.

Sigortalı ve güvenli taşımacılık için firmalar belirli sigorta firmaları ile anlaşır. Bir sorun oluştuğunda da sigorta firması aracılığı ile bu zarar karşılanır ve bu şekilde taşıma işlemlerindeki problemler de çözüme kavuşturulmuş olur. Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında mutlaka sigortalı nakliyat firmalarından tercih yapmanızı öneririz. Bu sayede profesyonel bir taşıma işlemi ile eşyalarınız taşınmış olacaktır.