Menu

Huzur Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Denizköşkler Mah Dr. Sadık Ahmet Cad. &, Denizköşkler, Zeybek Sk. No:6, 34315 Avcılar/İstanbul, Türkiye

209 Yorum Yapılmış
4.8


Kurumsal Telefon 0532 611 71 03
Ofis Telefonu 0532 611 71 03
🏠 Firma Adresi Denizköşkler Mah Dr. Sadık Ahmet Cad. &, Denizköşkler, Zeybek Sk. No:6, 34315 Avcılar/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://avcilardahuzurnakliyat.com/

Firma Hakkında

Denizköşkler Mah Dr. Sadık Ahmet Cad. &, Denizköşkler, Zeybek Sk. No:6, 34315 Avcılar/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Serdar Yayli
10 ay önce

Çok tereddütlerimiz vardı nakliye konusunda, buradan yorumlara bakarak Özkan bey ile iletişime geçtik. Tam söyledikleri zamamda geldiler ve gayet hızlı ve güzel bir şekilde taşınma işlemini sağladılar. Neredeyse hiç sorun yaşamadık. Ekipte bulunan arkadaşlar da işlerinin ehli ve çok düzgün insanlar. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine tekrardan teşekkür ederiz. Gayet huzurlu bir nakliyat oldu bizim için.

Özlem Kumru
8 ay önce

İlk etapta çok tereddütlerimiz vardı,sayfanızdan yorumlara bakarak Özkan bey ile iletişime geçtik. Verdikleri saatte geldiler,gayet hızlı ve güzel bir şekilde taşınma işlemini sağladılar.Hiç sorun yaşamadık. Ekipte bulunan arkadaşlar da işlerini çok düzgün yapan insanlardı. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine tekrardan teşekkür ederiz.

İlkem Cumhuriyet
9 ay önce

Üç gün önce İstanbul’dan Ankara’ya huzur nakliyat aracılığıyla taşındım. Şehirler arası yolculuk olduğu için çok araştırma yapmıştım. Evimizdeki bütün eşyalar özenle tek tek sarılarak bir tek çizik almadan taşındı. Teslim ettiklerinde tüm kurulimlarını yaparak sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

mustafa ulutepe
8 ay önce

Avcılardan Anadolu yakasına taşındım. Çok memnun kaldık. Özen gösterdiler,hiçbir eşyamız kırılmadı. Özkan Bey’e ve ekibine teşekkür ederim. Kesinlikle nakliye ihtiyacınız varsa tavsiye ediyorum.

Arda UĞURLU
10 ay önce

Eşyada ve ücrette anlaştık. Benim eşyaları yükledikten sonra başka eşya tasiyamam diyip fazla ücret almak istedi. Fazla eşyaları indirin diyince indirmedi. İzmir istanbul arası yolu 3 günde geldi. 40 derecede araba kullanamıyorum diye bahane etti. Esyalarima ulaşamayacağımi zannettim. Belki hoş sohbet olabilirsiniz ama maddi ve zaman olarak beni zarara uğrattığıniz. Eşyalar eksiksiz teslim edildi.