Menu

İztaşlar Nakliyat

Battalgazi Mahallesi, 1881. Cd No : 22 /C, 06360 Altındağ/Ankara, Türkiye

99 Yorum Yapılmış
4.9


Kurumsal Telefon 0546 136 18 36
Ofis Telefonu 0546 136 18 36
🏠 Firma Adresi Battalgazi Mahallesi, 1881. Cd No : 22 /C, 06360 Altındağ/Ankara, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://www.iztaslarnakliyat.com/

Firma Hakkında

Battalgazi Mahallesi, 1881. Cd No : 22 /C, 06360 Altındağ/Ankara, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Derya Kayabaşı
6 ay önce

Yorumları çok iyi diye Gelibolu’dan Ankara’ya eşya taşıttık. Bize sorulmadan Çanakkaleden başka birinin eşyasını da aynı kamyonda getirdiler ve diğer eşyanın yüklenmesini ve indirilmesini beklerken üçüncü günde eşyalar eve ancak girdi. Koltuk ayaklarının dördü kırılmıştı vida yerleri dahil.Komidinin bir ayağı kayıp. Ocağa bağlı olan hortumdaki kelepçeyi çıkarmak yerine hortumu kesmeyi tercih etmişler. Vitrin içi cam raflı , konsol üstü cam olmasına rağmen parçalarına ayırıp sarmadan bütün halde taşınmış.

Ali Yılmaz
11 ay önce

Ben askeri personelim çok ev taşıttım ama bu kadar nazik temiz iş yapan firmaya ilk defa denk geldim işinin hakkını veriyor teşekkür ederim

Nadir Yalçın
6 ay önce

Çok hızlı, temiz ve profesyonel çalışıyorlar. Piyasada yer alan diğer nakliyeci simsarlara göre çok daha uygun fiyata çalışıyorlar. Kazandıkları her kuruş helal. İşleri güçleri rast gitsin.

Zülfü Dağdeviren
9 ay önce

İztaşlar evden eve asansörlü taşımacılık firması evimin eşyalarını Kırklareli’nden Ankara ve Çorum’a iki yere taşıdılar. Piyasaya göre çok uygun fiyat talep ettiler. Planlanan zamanda hiç aksama olmadı. Çalışanlar profesyonel ve işlerini titizlikle yaptılar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Sedat Bey, Hanifi Bey, Cüneyt Bey ve ismini bilmediğim işçi kardeşlerime çok teşekkür ederim.

EYÜP SAVURAN
10 ay önce

İztaşlar Nakliyat firma yetkilileri tarafından evden eve çanakkaleden ankara ya 3+1 eşya gayet güzel paketleme yapılarak getirildi. Güler yüzlü personelleri ile müşteriye güven vermesiyle güzel bir firma çok teşekkür ederim.