Menu

KILIÇOĞLU NAKLİYAT

Göztepe, Dilsiz Sk. No:14/6, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

50 Yorum Yapılmış
4.9


Kurumsal Telefon 0532 272 87 89
Ofis Telefonu 0532 272 87 89
🏠 Firma Adresi Göztepe, Dilsiz Sk. No:14/6, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://www.kilicogluevdeneve.com/

Firma Hakkında

Göztepe, Dilsiz Sk. No:14/6, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Burak Gok
7 ay önce

İstanbuldan çerkezköye taşınırken bu firmayı tercih ettik ve aşırı memnun kaldık. Firmayı tercih etmemizde internetteki yorumlar çok etkili olmuştu ve gerçekten de yorumlarda yazdığı kadar işlerini iyi yapıyorlar. Özgür Bey ve ekibi güleryüzlü, temiz ve saygılı çalışıyor. Hızlıca hareket edip evi kısa sürede toparlayıp yeni evimize taşıdılar. Mobilyalar zarar görmeden kuruldu. Tekrardan çok teşekkür ederiz.

duygu Culfa
9 ay önce

Hayrettin bey dünya tatlısı bir insan gerçekten en başından beri evimize gelip keşif aşamasında ve taşınma esnasında gerek profesyonelliği gerek saygısı ile verdiği saatte adresimizde oldu. Ayrıca oğlu Özgür ve ekipteki diğer arkadaşlar son derece pratikler ve tüm eşyaları titizlikle hızlıca toparlayıp tertemiz montajını yaparak teslim ettiler. Kaliteli insanlarla çalışıp başınız ağrımadan hizmet almak istiyorsanız gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra nakliyede tek adresimiz.

Hasan Cicek
8 ay önce

Şimdiye kadar 7-8 defa nakliye işim oldu. İlk defa söz verdiği saatte gelen, söz verdiği saatte işi bitiren, hiçbir aksiliği vs sorun etmeden güler yüzle işini tamamlayıp karşılıklı memnuniyetle işlemi tamamlayan bir nakliyeci işe çalıştım. Tüm ekibe bir kez daha teşekkürler.

Kenan Dinç
10 ay önce

10’dan fazla ev eşyası taşıtmış birisi olarak, çok iyi bir firma diyebilirim. İstanbul-Ankara ev taşıma yaptılar. Sahibi Hayrettin bey dürüst, saygılı, güler yüzlü titiz, sakin, zamanında ve temiz çalışan, böyle insanlar da varmış diyeceğiniz birisi. Ekibi de tanıdıkları ve iyi ve başarılı insanlar. Ekibin başında Ankara’ya da giden Özgür bey yaşına göre çok iyi yetişmiş. Her ev taşımada, genellikle detaylar tam konusulmadigindan, küçük-büyük aksilikler çıkar. Hayrettin bey iletişimi ile bunları en aza indiriyor, güven veriyor. Umarım iyi insanlarla karşılaşırlar. Hepsine gönülden teşekkürler

e t
e t
8 ay önce

O kadar eşyayı o araca nasıl sığdırdılar şaştım. Vaktinde gelip oyalanmadan iş yapıyorlar. Sorunsuz taşıma, montaj.. Ekip güzel çalışıyor.