Menu

Kurtco Nakliyat & Depolama

Çağlayan, Fevzi Çakmak Cd. No:38, 34403 Şişli/İstanbul, Türkiye

28 Yorum Yapılmış
4.9


Kurumsal Telefon (0212) 320 99 99
Ofis Telefonu (0212) 320 99 99
🏠 Firma Adresi Çağlayan, Fevzi Çakmak Cd. No:38, 34403 Şişli/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi http://www.kurtco.com.tr/

Firma Hakkında

Çağlayan, Fevzi Çakmak Cd. No:38, 34403 Şişli/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
aylin karakas
1 yıl önce

Kurtco Nakliyat firması ile defalarca çalıştık. Beş taşınma gerçekleştirdik, taşınma esnasında paketlemeleri, taşınan eşyaya özenleri mükemmel. Taşınma sonrasında depolarında eşyalarımız iki yıl bekledi. Gelen eşyalar eksiksiz, kırıksız mükemmel şekilde geldi. O kadar özenli ve temiz tutulmuş ki toz yoktu üstlerinde🙏🏼 Tebrik ediyorum böyle işine saygılı bir firma olduğu için, taşınmayalım:) ama taşınırsak hep yanımızda olsunlar.

Onder Guler
4 yıl önce

Ailem ve ben Covid nedeniyle yurtdışında mahsur kalmışken, 20 yıldır oturduğumuz evden Ercan bey ve ekibi sayesinde yeni evimize taşındık. Bizim için büyük bir karabasan olan taşınma işini, son derece planlı, soğukkanlı ve tecrübeli bir yaklaşımla iki gün içinde büyük bir titizlik ve pratiklikle hallettiler. Biz de görüntlü bağlantı ile evin taşınma ve yerleşmesini izledik arada bir kapris bile yapıp ev dekorasyonunda da Ercan’i işe koştuk 🙂 Tüm bunların üzerine de yeni evimizde yapılması gereken dolap vs işlerini de çözecek tedarikçileri tanıştırıp koordine ettiler. Ercan ve KurtCo ekibi ile ev taşıma stresi bitmiştir. Hepsine çok teşekkürler, hiç bozmayın çizgiyi !

Hikmet SAYGIN
3 yıl önce

Evden eve nakliyat işini başka bir seviyeye taşıyan firma. Sektöründe yıllardır bilinen, öncü bir firmadır. Çok taşınmış ve taşınmanın verdiği sıkıntıları bilen biri olarak söyleyebilirim ki gönül rahatlığıyla KurtCo ile taşınabilirsiniz.

Hakan Bahar
3 yıl önce

Uzun yıllardır güvenerek çalıştığım,her sorunu tecrübeyle cevaplayan firma sahibi ve çalışanları, profesyonel yaklaşımları, güven ile yapılan hizmet, gözünüzün arkada kalmaması,KURT Nakliyat icin en uygun tanım olup,20 seneden fazladır herkese tavsiye ettiğim tek şirket.
Başarılarının devam dilegi ile……

senem candemir
5 yıl önce

Ercan Bey ve ekibi işlerini profesyonelce yapıyorlar. Çok memnun kaldık, oğlum 8 yaşında ve taşınma süreci bizim için çok önemliyd harika geçti.
Emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle
Senem Candemir Kun