Menu

Özcanlar Nakliyat

Gülük, Sokullu Cd. No: 39/ G, 38050 Melikgazi/Kayseri, Türkiye

125 Yorum Yapılmış
4.7


Kurumsal Telefon 0532 438 12 46
Ofis Telefonu 0532 438 12 46
🏠 Firma Adresi Gülük, Sokullu Cd. No: 39/ G, 38050 Melikgazi/Kayseri, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://www.ozcanlarnakliyat.com.tr/

Firma Hakkında

Gülük, Sokullu Cd. No: 39/ G, 38050 Melikgazi/Kayseri, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
dilara feyza bozoklu
1 yıl önce

Kayseri’den Tokat merkeze taşınmak için firmayla anlaştık. Bir taşınma işlemi ne kadar başarılı olabilirse o kadar başarılıydı. Koltuk, kanepe, beyaz eşyaları patpatlarla sarıyorlar. Beyaz eşyaları söküp, monte ediyorlar. Aynı şekilde mobilyaları da.
Ekip değişmedi. Kayseri’deki ekip bizimle Tokata kadar geldi.
Eşyalarımız iki yıllıktı. Çok tedirgin olmuştuk zarar görecek diye ancak şükür hiçbir sıkıntı yaşamadık.
Volkan Bey ve ekibine teşekkürler.

Mesut Can Bozkurt
7 ay önce

Harika bir ekip Kayseri’nin en iyisi denildiği kadar varmış, dün evimi taşıttım . Çok ilgili ve iletişim kurabildiğimiz insanlar sagolsunlar kendi eşyaları gibi her şeyi çok özenerek yaptılar. Çok memnun kaldık. En ufak bir sorunla karşılaşmadık. Ebubekir bey ve Enes kardeşim başta olmak üzere diğer arkadaşlara da teşekkürler.

İbrahim Genç
8 ay önce

16 Ağustos 2023 tarihinde eşyaları malesef Özcan nakliyata tasittim. Masalari ayaklarından tutarak iki tanesinin ayağını kırdılar. Baza başlığını hiç takmadilar. Tüm eşyaları yerlerde sürerek hem eşyalara hem tabanlara zarar verdiler. Şu ana kadar ev tasittigim en kotu firma. Özellikle kendini agriliyim diyen mobilyacı sana hakkımı hiç helal etmiyorum. Aldığınız para haram olsun.

cevaba istinaden;
16 ağustosta yazdığım yoruma gelen cevap için 12.10.2023 tarihli cevabımdır.
Siz önceden de 2 kere daha geleceğim dediniz 2 hafta bekledim ama gelmediniz. Daha sonra sizin kırdıklarınız bir yana eksik ve yapmadığınız işer için bir mobilyacı getirdikten sonra mı gelelim diyorsunuz. Yalan söylüyorsunuz. Dediğiniz kırık eşyalar yine eksik ve yanlı söylüyorsunuz. Sizin kendi elemanınızın kırdığı dolabı niye söylemiyorsunuz? Takılmayan baza başlığını niye söylemiyorsunuz? Yanlış takılan masa ayaklarını niye söylemiyorsunuz? Diğer yapılmayan mobilyaları niye söylemiyorsunuz. Eşyaları yerde sürükleyerek verdiğiniz zararları niye söylemiyorsunuz?

Red Carrot Fiber
7 ay önce

Kesinlikle bunlara iş yaptırmayın. Ağrılıyım diye sürekli aba altından soba gösteriyorlar. Aralarında Türkçe harici konuşuyorlar siz anlamayın diye. Mafya gibi bir şirket. Taşımacının belinde silah vardı. Korkumuzdan ağzımızı açamadık. Sürekli işi bırakmakla tehdit ediyorlar. Sakın bulaşmayın

İlker
8 ay önce

Kayseriden Zonguldak’a evimizi tasidik. Gayet özenli ve profesyonel çalıştılar. Her hangi bir sorun yasamadik .Çok memnun kaldık. Sinan abi ve ekibine cok teşekkür ediyorum.