Menu

Özengrup Nakliyat

Fındıklı, Evren Cd no 35, 34100 Maltepe/İstanbul, Türkiye

40 Yorum Yapılmış
4.9


Kurumsal Telefon 0536 933 50 53
Ofis Telefonu 0536 933 50 53
🏠 Firma Adresi Fındıklı, Evren Cd no 35, 34100 Maltepe/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://firmamaps.com/nakliyat-sirketi/ozengrupnakliyat/548470

Firma Hakkında

Fındıklı, Evren Cd no 35, 34100 Maltepe/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Aydın ÜNAL
1 yıl önce

Eşyalarımız çok sağlam ve düzgün bir şekilde sökülerek paketlendi. Ekip hızlı ve temiz çalıştı, eşyalarım zarar görmeden eksiksiz bir şekilde yeni evime taşındı. Çok memnun kaldık tüm ekibe teşekkürler.

Ömer Şengör
7 ay önce

Başka firma tarafından son dakika golü yedikten sonra, internetten arama ile bulduğum bu firmanın, çok kısa sürede evi taşımaları, işini iyi, özenli yapan, güleryüzlü personelleriyle güven vermeleri sayesinde etrafımdakilere ihtiyaç olduğunda tavsiye edeceğim tek nakliye şirketi… Emeklerine sağlık…

Selin DUMAN
11 ay önce

Genel hatlarıyla büyük eşyalarınızı sarıyorlar. Fakat gardıropların büyük yan taraflarını sarmıyorlar. Ki bunları sarmayacak mısınız dediğimiz de büyük parçaları sarmıyoruz ve bir şey olmuyor dediler. Ama maalesef gardırobun kenarı kırılmış ve ben bunu silerken fark ettim. En temiz monte eden arkadaş çalışıyor diyordum ama oda monte ederken gördüğü halde söylemedi. Buzdolabı sardıkları halde zarar gördü hadi onun olacağı varmış dedik ama sarmadıkları eşyanın zarar görmesi şirket personelinin sorumluluğunda. Şirkete bilgisini verdiğimde yardımcı olmaya çalıştılar ama mobilya özel yapım olduğu için tadilat yaptırmamız mümkün değildi. Bir de buzdolabını falan koyduktan sonra ayaklarına bakın ön ayaklardan birinin contası düşmüş vidanın ucunda duruyor. Olması gereken halini ve şuan vidanın üstünde duruşunu da fotoğraf olarak ekledim.

yıldız karaca
9 ay önce

Evden eve nakliyat hizmeti aldık. 5 kişilik ekiple belirtilen saatte evimize gelindi. Eşyaları ve mobilyaları paketlemeleri, yerleştirmeleri, montajı, demontajı vs çok iyi yaptılar. Eşyalarımıza hiçbir zarar gelmeden taşıdılar. İşlerinde baya profesyonel bir firma. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Caner Geyik
10 ay önce

Ev taşımak kadar dertli tasalı bir işlemde ilk defa rahat ettik. İlk telefonla konuşmadan iş bitiminde evden ayrılmaya kadar iletişim çok iyiydi. Eşyalarımızın paketlenmesi ve taşınmasında Yusuf Bey ve ekibi gayet iyi iş çıkardı. Önceden anlaşılan hiçbir şey emrivaki ile sonradan değiştirilmeye çalışılmadı ki bu daha önce hep denk geldiğimiz bir şey olurdu. Fiyat/kalite olarak tavsiye ederim.

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat