Menu

Özışık Nakliyat

Keçeci Piri, Namazgah Cd. No:46, 34445 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

55 Yorum Yapılmış
5


Kurumsal Telefon 0532 287 01 40
Ofis Telefonu 0532 287 01 40
🏠 Firma Adresi Keçeci Piri, Namazgah Cd. No:46, 34445 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi http://www.ozisiknakliyat.com/

Firma Hakkında

Keçeci Piri, Namazgah Cd. No:46, 34445 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Zuhal Akinci
4 ay önce

23 Eylül 2023 tarihinde İstanbul’da kızımın taşınma süreci için nakliyeci firma arayışına girdim. Reklamları etkileyici olan firmaları tek tek şikayet sitelerinde sorgulattim ve hepsinde ciddi şikayetler ve mağduriyetler gördüm. Listem bomboş kaldı. Bu arada Özışık Nakliyat ile ilgili hiç şikayet olmaması dikkatimi çekti. Tam tersi basta Orhan Bey olmak üzere tüm ekibe ve Özışık Nakliyat’a övgüler dolu yorumlar okudum. Diğer firmalardan mağdur olanların yardımlarına Orhan bey ve ekibi koşmuş.
Ben bu nedenle en baştan kendisi ile çalışmak istedim. Ve yazılan herşeyin ne kadar doğru olduğunu şahsen de gördüm.
Süreç boyunca zamanında gelmeleri, beni olası sorunlar için önceden uyarmaları ( mesela taşınacagim site pazar günleri taşıma izni vermiyormuş. Bunu Orhan Bey’in uyarısı ile öğrendik ) özenli ve titiz çalışmaları ile kuş gibi taşıdılar bizi. Orhan Bey ve ekibine gönülden teşekkür ediyoruz. Hiç sorun yaşamadan taşınmak herkesin hakkı.
Bu nedenle ilk kez bir firma için yorum yazıyorum. Bunu yazmak görevim gibi hissettim.

Ayse Algur
4 ay önce

35 yıllık evimizi büyük bir titizlik, ciddiyet ve profesyonellik ile taşıyan ÖZIŞIK Nakliyat a teşekkür ederiz.
Verdikleri sözü tutan, insanı rahatlatan, işi bilen, sabırlı bir ekip.
Orhan ve Ahmet beyler ile çalışma arkadaşları uyum içinde tek bir çizik, tek bir kırılma olmadan eşyaları eski evimizden alıp yeni yerlerine yerleştirmeleri gerçekten mükemmeldi.
Ayşe-Haluk Algur

Nur Yelkovan
6 ay önce

Orhan Bey işini çok iyi yaptıyor. Bizi hiç madur etmedi. Kendisi ve ekibi çok iyiler. Ekibinde hiç yabancı uyruku bi çalışan yok. Herkes herkesi tanıyor. Kesinlikle tavsiye ederim

Hakan SANDALCILAR
7 ay önce

Kesinlikle öneririm. İstanbul’dan Rize’ye eşya naklettirdim. İstanbul’da paketleme aşamasından Rize’ye eve dizmeye kadar her şey çok iyiydi. Paketleme ve taşıma profesyonelceydi. Orhan Bey ve oğlu Hasan Bey’e ayrıca teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Pinar Tuba Gocgun
8 ay önce

Özışık Nakliyatla iki kez taşındım. Çok memnun kaldım. Ekibi düzgün, işi bilen yardımsever insanlardan oluşuyor. Evimi direkt onlar topladılar, taşınma malzemeleri kaliteli, kırık veya zarar olmadan diğer eve teslim ettiler. Öneririm.