Menu

Samet Nakliyat

Altınpark, Dizboyu Sk. No: 20, 06140 Altındağ/Ankara, Türkiye

156 Yorum Yapılmış
4.9


Kurumsal Telefon 0531 993 15 50
Ofis Telefonu 0531 993 15 50
🏠 Firma Adresi Altınpark, Dizboyu Sk. No: 20, 06140 Altındağ/Ankara, Türkiye
🔗 Firma Web Sitesi https://sitelernakliye.com/

Firma Hakkında

Altınpark, Dizboyu Sk. No: 20, 06140 Altındağ/Ankara, Türkiye

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
S. Arslan
11 ay önce

Baştan sona kadar sorunsuz muazzam bir nakliye süreci yaşadık. Aile üyenizden biri gibiler. Kendi eşyalarını taşır gibi ihtimam gösteriyorlar. Beyaz eşya, mobilya türü şeyleri güzelce sarıp öyle taşıyorlar. Hasan Abi’ye çok teşekkür ederim. Hulusi Kentmen gibi babacan bir mizacı var. Çok titiz ve samimi. Taşıma boyunca ufak oğlumla torunu gibi ilgilendi. Bakkala gidip dondurma aldı… Taşıyan arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Tertemiz pırıl pırıl saygılı arkadaşlar. Atom karınca gibiler. Paketleri üçer beşer sırtlayıp koşa koşa taşıyorlar adeta. Tertemiz iş çıkardılar. Tüm Samet Nakliyat çalışanları ve işletme sahibine ayrı ayrı teşekkür ederim. Aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun.

Semanur Gül
10 ay önce

Soner Bey sağ olsun eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdı. Kırılma ihtimali olan bir çok eşyam vardı çok şükür ki özenle paketleyip taşıdı. Diğer nakliyeciler gibi önceden fiyat verip eve gelince başka konuşmadı.

Sude Gönüllü
10 ay önce

İki gün önce internetten bulup Soner beyle konuştum. Gün içerisinde hemen ayarlayıp gelip eşyaları taşıdılar. 8. Kata asamsör kurdular. Hızlı ve temiz bir taşıma olddu. Paketleme iyiydi eşyalar hasar görmedi. Monte demonte işlemini bizat kendisi yaptı elemanlara bırakmadı. Kendisine hizmetleri ve hoş sohbeti için teşekkür ediyorum.

Mahsun Boğa
1 yıl önce

Başka bir nakliye şirketi gelecek deyip gelmedi Samet nakliyatı aradım 1 saat içinde geldi hızlı ve kaliteli işçilik güzel paketleme yapıyorlar teşekkür ederim

Esra Süvari
10 ay önce

Yakın zamanda bu firma ile ev taşıdım. İki ev arası 150 m. Tek yön asansörlü olarak 7.500 TL ye anlaştık. Fakat eşyaların yarısı yüklendiğinde asansör konuşulmadı konuşulsa bile 2. Kata asansör asla kurulamayacağını söylendi
Madem öyle bu fiyata bir sürü firma vardı. Onlarla anlaşırdık. Eşimde sitelerde esnaf. Siteler esnafı olduğu için tercih ettik. Bin pişman olduk.Eşyalar yüklenmemiş olsaydı iptal edecektik. Hadi onu geçtim. Kutuların üstündeki yazılara dikkat edilmedi. ters düz olduğu için çoğu mutfak eşyası kırıldı.çünkü elemanlar Türkçe çok az biliyor. Mobilyalar birbirine karıştı yerleştirmekte çok zorlandık. Çünkü iki çocuk odasıda aynı ünlere sahipti. İki tane olan tek kişilik yatak kenarları çok kirlenmişti. Sadece kenarlar streçlemek ile bu iş olmaz ve olmuyor. Sürekli başında durmak gerekiyor.Beyaz eşyalarda sorun yoktu Allah’tan. Ama dolap kapaklarının kenarları kırılış. Hurçlar patlamış ve kirlenmiş .onlarda para sonuçta tanesi 80 tl alınmış ürünler. Tavsiye etmiyorum. Paranla rezil olmak budur.